Deepcool | CPU Cooler | ASSASSIN 4S WH | Intel, AMD
Technical details
- Producer: Deepcool
Deepcool | CPU Cooler | ASSASSIN 4S WH | Intel, AMD
| Gamintojo kodas | R-ASN4S-WHGPMN-G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Deepcool |
| Gross depth (mm) | 121.00 mm |
| Gross height (mm) | 169.00 mm |
| Gross weight | 1.78 kg |
| Gross width (mm) | 152.00 mm |
| Net weight | 1.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Deepcool |
| Palette Qty | 278 dalių |
| Procesoriaus pavadinimas | Intel, AMD |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ASSASSIN 4S WH |
| Gamintojo prekės serija | CPU Cooler |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.