Deepcool CC560 MESH WH V2 | White | Mid Tower | Power supply included No
Technical details
- Producer: Deepcool
Deepcool CC560 MESH WH V2 | White | Mid Tower | Power supply included No
| Gamintojo kodas | R-CC560-WHAMA4-G-2 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Deepcool |
| Gross depth (mm) | 515.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross weight | 6.40 kg |
| Gross width (mm) | 267.00 mm |
| Net weight | 4.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Deepcool |
| Palette Qty | 13 dalių |
| Dydžio formatas | Mid Tower |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Gaminio spalva | White |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Suderinamumas | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CC560 MESH WH V2 |
| Disko skyriai | 2 x 3.5"; 2+1 x 2.5" |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.