D-LINK DXS-PWR700AC Modular power supply AC 770W with front-to-back airflow | D-Link
Technical details
- Producer: D-Link
906,40 €
Išankstinis užsakymas
D-LINK DXS-PWR700AC Modular power supply AC 770W with front-to-back airflow | D-Link
| Gamintojo kodas | DXS-PWR700AC |
|---|---|
| Prekės ženklas | D-Link |
| Gross depth (mm) | 375.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 1.36 kg |
| Gross width (mm) | 179.00 mm |
| Net weight | 1.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | D-Link |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.