Corsair | Liquid CPU Cooler | NAUTILUS 360 RS | Intel, AMD
Technical details
- Producer: Corsair
121,42 €
Išankstinis užsakymas
Corsair | Liquid CPU Cooler | NAUTILUS 360 RS | Intel, AMD
| Gamintojo kodas | CW-9060089-WW |
|---|---|
| Prekės ženklas | Corsair |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 3.14 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Net weight | 2.34 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 620.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Corsair |
| Palette Qty | 128 dalių |
| Procesoriaus pavadinimas | Intel, AMD |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NAUTILUS 360 RS |
| Gamintojo prekės serija | Liquid CPU Cooler |
| Warranty | 60 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.