Corsair Dual Chamber PC Case | 2500D AIRFLOW | Black | Mid Tower | Power supply included No | Micro-ATX
Technical details
- Producer: Corsair
113,37 €
Turime
Corsair Dual Chamber PC Case | 2500D AIRFLOW | Black | Mid Tower | Power supply included No | Micro-ATX
| Gamintojo kodas | CC-9011263-WW |
|---|---|
| Prekės ženklas | Corsair |
| Gross depth (mm) | 410.00 mm |
| Gross height (mm) | 235.00 mm |
| Gross weight | 14.77 kg |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Net weight | 13.87 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 750.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Corsair |
| Palette Qty | 20 dalių |
| Dydžio formatas | Mid Tower |
| Maitinimo tipas | Micro-ATX |
| Gaminio spalva | Black |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 2500D AIRFLOW |
| Gamintojo prekės serija | Dual Chamber PC Case |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.