CAT 6 S/FTP | Patch cord | Length 10 m | Grey
Spalva
- Gaminio spalva: Grey
Technical details
- Kitos savybės: Length 10 m
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: CAT 6 S/FTP
- Kabelio tipas: Patch cord
CAT 6 S/FTP | Patch cord | Length 10 m | Grey
| Gamintojo kodas | DK-1644-100 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 28.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross weight | 0.33 kg |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Net weight | 0.29 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 34.40 g |
| Plastic (No PET) | 8.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Digitus |
| Palette Qty | 1203 dalių |
| Gaminio spalva | Grey |
| Kitos savybės | Length 10 m |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CAT 6 S/FTP |
| Kabelio tipas | Patch cord |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.