CAT 5e U/UTP | RJ45 | White
Spalva
- Gaminio spalva: White
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: CAT 5e U/UTP
Technical details
- Kabelio tipas: RJ45
CAT 5e U/UTP | RJ45 | White
| Gamintojo kodas | 68504 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Goobay |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 25.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 53.00 g |
| PET | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2045 dalių |
| Producer | Goobay |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gaminio spalva | White |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CAT 5e U/UTP |
| Kabelio tipas | RJ45 |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.