Case Logic | Portable Hard Drive Case
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Portable Hard Drive Case
- Producer: Case Logic
+370 606 03441
info@2am.lt
10,89 €
Turime
Case Logic | Portable Hard Drive Case
| Gamintojo kodas | QHDC101 BLACK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Case Logic |
| Palaikomų įrenginių skačius | 1 |
| Svoris | 86 g |
| Gaminio spalva | Black |
| Plotis | 9.53 cm |
| Aukštis | 14.6 cm |
| Užtrauktuko uždarymas | Yes |
| Medžiaga | Molded EVA Foam |
| Dėklo tipas | Cover |
| Gylis | 4.06 cm |
| Palaikomas standžiojo disko dydis | 2.5 col. |
| Kompiuterio lagaminėlio nešiojimo būdas | Bag, Pocket |
| Apsaugos funkcijos | Dust resistant, Scra |
| Vidaus matmenys (P x G A) | 83 x 30.5 x 134.6 mm |
| Juostos suderinamumas | Universal |
| Matmenys (P x G x A) | Interior dimension: 8.3 x 2.0 x 13.2cm mm |
| Specialios funkcijos | • Crush-resistant molded EVA protects portable hard drive• Interior elastic strap to secure portable hard drive in place• Inner pocket storage for cord• Zippered closure• Fits most 2.5” portable hard drives |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Portable Hard Drive Case |
| Net weight | 0.648 kg |
| Gross weight | 0.81 kg |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Volume (m3) | 0.00042 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.162 kg |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Gross height (mm) | 210 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 162 g |
| Gross depth master carton | 305 mm |
| Gross width master carton | 125 mm |
| Gross height master carton | 105 mm |
| Net weight master carton | 4.86 kg |
| Tare weight master carton | 0.04 kg |
| Palette Qty | 1224 dalių |
| Producer | Case Logic |

Turime
Jūsų krepšelis tuščias Tęsti apsipirkimą
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.