Canon EOS R50 V BODY | Megapixel 24.2 MP | Black
Technical details
- Producer: Canon
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: EOS R50 V BODY
Canon EOS R50 V BODY | Megapixel 24.2 MP | Black
| Gamintojo kodas | 6895C004 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Canon |
| Gross depth (mm) | 282.00 mm |
| Gross height (mm) | 153.00 mm |
| Gross weight | 1.06 kg |
| Gross width (mm) | 192.00 mm |
| Net weight | 0.68 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.38 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Canon |
| Palette Qty | 104 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Belaidis ryšys | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EOS R50 V BODY |
| Megapikseliai | 24.2 MP |
| Objektyvo tvirtinimo sąsaja | RF |
| Maksimali vaizdo raiška | 3840 x 2160 pikseliai |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.