Camry | Retro Radio | CR 1188 | Wooden
Dizainas
- Gaminio spalva: Wooden
Technical details
- Aliarmo funkcija: No
- Producer: Camry
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: CR 1188
- Gamintojo prekės serija: Retro Radio
- NFC features: No
Camry | Retro Radio | CR 1188 | Wooden
| Gamintojo kodas | CR 1188 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Camry |
| Gross depth (mm) | 320 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 3.634 kg |
| Gross width (mm) | 210 mm |
| Net weight | 3.134 kg |
| Packing quantity | 2 dalių |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.02016 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Gaminio spalva | Wooden |
| Aliarmo funkcija | No |
| Snaudimo funkcija | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CR 1188 |
| Gamintojo prekės serija | Retro Radio |
| NFC features | No |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Kitos savybės | USB; STEREO 2x 5W |
| FM preset stations | Yes |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 325 mm |
| Net weight master carton | 7.268 kg |
| Tare weight master carton | 0.808 kg |
| Palette Qty | 72 dalių |
| Producer | Camry |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.