Camry | Portable Radio | CR 1140b | Black/Grey
Dizainas
- Gaminio spalva: Black/Grey
Technical details
- Aliarmo funkcija: No
- Producer: Camry
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: CR 1140b
- Gamintojo prekės serija: Portable Radio
Camry | Portable Radio | CR 1140b | Black/Grey
| Gamintojo kodas | CR 1140 black |
|---|---|
| Prekės ženklas | Camry |
| Gross depth (mm) | 225 mm |
| Gross height (mm) | 129 mm |
| Gross weight | 0.691 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Net weight | 0.461 kg |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Paper/Pasteboard | 226.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Volume (m3) | 0.0029025 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| PET | 60.00 g |
| TI weight (kg) | 0.32 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Gaminio spalva | Black/Grey |
| Aliarmo funkcija | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CR 1140b |
| Gamintojo prekės serija | Portable Radio |
| „Bluetooth“ | No |
| Kitos savybės | Radio frequencies: FM: 88-108MHz, AM: 530-1,600kHz. Rotating telescopic antenna |
| FM preset stations | Yes |
| Gross depth master carton | 313 mm |
| Gross width master carton | 245 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Net weight master carton | 4.146 kg |
| Tare weight master carton | 0.365 kg |
| Palette Qty | 480 dalių |
| Producer | Camry |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.