Camry | Compact bluetooth radio | CR 1165 | White
Savybės
- Gaminio spalva: White
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: CR 1165
- Gamintojo prekės serija: Compact bluetooth radio
Technical details
- Producer: Camry
Camry | Compact bluetooth radio | CR 1165 | White
| Gamintojo kodas | CR 1165 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Camry |
| Gross depth (mm) | 135 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross weight | 0.362 kg |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Net weight | 0.232 kg |
| Packing quantity | 9 dalių |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.001913625 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Gaminio spalva | White |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CR 1165 |
| Gamintojo prekės serija | Compact bluetooth radio |
| „Bluetooth“ | Yes |
| FM preset stations | Yes |
| USB prievadas | USB charger |
| Kitos savybės | Built-in Battery, Built-in lamp, Detachable plug |
| Gross depth master carton | 330 mm |
| Gross width master carton | 145 mm |
| Gross height master carton | 430 mm |
| Net weight master carton | 3.258 kg |
| Tare weight master carton | 0.35 kg |
| Palette Qty | 756 dalių |
| Producer | Camry |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.