Cablexpert | Patch cord | UTP | Black RJ45 | RJ45
Savybės
- Gaminio spalva: Black
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: UTP
- Gamintojo prekės serija: Patch cord
- Producer: Cablexpert
Cablexpert | Patch cord | UTP | Black RJ45 | RJ45
| Gamintojo kodas | PP12-7.5M/BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Kabelio ilgis | 7.5 m |
| Gaminio spalva | Black |
| Kabelio standartas | Cat5e |
| 2 jungtis | RJ45 |
| 1 jungtis | RJ45 |
| Kabelių ekranavimas | 5 UTP |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UTP |
| Gamintojo prekės serija | Patch cord |
| Tipas | CAT 5e |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 170 mm |
| Net weight master carton | 5.6 kg |
| Tare weight master carton | 0.233 kg |
| Palette Qty | 4937 dalių |
| Producer | Cablexpert |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.