Cablexpert | CAT5e UTP Patch Cord | Gray
Technical details
- Producer: Cablexpert
- Gamintojo prekės serija: CAT5e UTP Patch Cord
Savybės
- Gaminio spalva: Gray
Cablexpert | CAT5e UTP Patch Cord | Gray
| Gamintojo kodas | PP12-1.5M |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gross weight | 0.037 kg |
| Net weight | 0.032 kg |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Volume (m3) | 0.000195 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Palette Qty | 8862 dalių |
| Producer | Cablexpert |
| Kabelio ilgis | 1.5 m |
| Gaminio spalva | Gray |
| Gamintojo prekės serija | CAT5e UTP Patch Cord |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.