Cablexpert
Technical details
- Producer: Cablexpert
Cablexpert
| Gamintojo kodas | A-CM-COMBO5-05 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gross width (mm) | 185.00 mm |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Cablexpert |
| Palette Qty | 577 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.