Cablexpert 250 x 350 x 4 mm
Technical details
- Producer: Cablexpert
Cablexpert 250 x 350 x 4 mm
| Gamintojo kodas | MP-GAMELED-M |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Net weight | 0.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 16 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Cablexpert |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Palette Qty | 889 dalių |
| Matmenys (P x Gx A) | 250 x 350 x 4 mm |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.