Cablexpert
Technical details
- Producer: Cablexpert
Cablexpert
| Gamintojo kodas | PP12-5M/BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 0.106 kg |
| Net weight | 0.086 kg |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Volume (m3) | 0.000324 m³ |
| Palette Qty | 5333 dalių |
| Producer | Cablexpert |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.