Cablexpert
Technical details
- Producer: Cablexpert
Cablexpert
| Gamintojo kodas | PP12-3M/BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 0.062 kg |
| Net weight | 0.052 kg |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Kabelio ilgis | 3 m |
| Tipas | Patch cord |
| Kabelio spalva | Black |
| Gross depth (mm) | 20 mm |
| Gross width (mm) | 125 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Volume (m3) | 0.000425 m³ |
| Palette Qty | 4066 dalių |
| Producer | Cablexpert |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.