Brother | Printer Imaging Units | DR2510 Printer Drum
Technical details
- Producer: Brother
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: DR2510 Printer Drum
- Gamintojo prekės serija: Printer Imaging Units
Brother | Printer Imaging Units | DR2510 Printer Drum
| Gamintojo kodas | DR2510 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 228.00 mm |
| Gross weight | 3.56 kg |
| Gross width (mm) | 490.00 mm |
| Net weight | 2.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 g |
| Plastic (No PET) | 280.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.38 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Brother |
| Lapų kiekis | 15000 puslapiai |
| Suderinami produktai | Brother MFC-L2860DW, MFC-L2800DW, DCP-L2660DW, DCP-L2620DW, HL-L2445DW, HL-L2400DW |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DR2510 Printer Drum |
| Gamintojo prekės serija | Printer Imaging Units |
| Palette Qty | 36 dalių |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.