Brother | PASS4000
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: PASS4000
Technical details
- Producer: Brother
Brother | PASS4000
| Gamintojo kodas | PASS4000 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PASS4000 |
| Gamintojo prekės serija | Shoulder Strap |
| Palette Qty | 34560 dalių |
| Producer | Brother |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.