Brother PA-AD-006 Healtcare AC adapter | Brother
Technical details
- Producer: Brother
Brother PA-AD-006 Healtcare AC adapter | Brother
| Gamintojo kodas | PAAD006EU |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 251.00 mm |
| Gross height (mm) | 63.00 mm |
| Gross weight | 0.98 kg |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 392.00 g |
| Plastic (No PET) | 98.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Brother |
| Net weight | 0.49 kg |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.