Brother LC1240BK | Ink Cartridge | Black
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: Ink Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: LC1240BK
Brother LC1240BK | Ink Cartridge | Black
| Gamintojo kodas | LC1240BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Vidutinis puslapių kiekis (nuosekliai spausdinant, ISO/IEC 24711 FDIS) | 600 |
| Suderinami produktai | DCP-J525W / DCP-J725DW / DCP-J925DW MFC-J430W / MFC-J625DW / MFC-J825DW / MFC-J5910DW / MFC-J6510DW / MFC-J6710DW / MFC-J6910DW |
| Lapų kiekis | 600 puslapiai |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC1240BK |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Net weight | 0.033 kg |
| Gross weight | 0.065 kg |
| Paper/Pasteboard | 28.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.000265625 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.032 kg |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 6505 dalių |
| Producer | Brother |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.