Brother LC1240 Multipack | Ink Cartridge | Black, Cyan, Magenta, Yellow
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black, Cyan, Magenta, Yellow
- Tipas: Ink Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: LC1240 Multipack
65,93 €
Išankstinis užsakymas
Brother LC1240 Multipack | Ink Cartridge | Black, Cyan, Magenta, Yellow
| Gamintojo kodas | LC1240VALBPDR |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Kiekis | 4 |
| Kasetės talpa | 600 lapai |
| Spausdinimo spalvos | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Suderinami produktai | DCP-J525W / DCP-J725DW / DCP-J925DW MFC-J430W / MFC-J625DW / MFC-J825DW / MFC-J5910DW / MFC-J6510DW / MFC-J6710DW / MFC-J6910DW |
| Gaminio tipas | Brother LC1240 Value-Pack – print cartridge |
| Spalva | Black, yellow, cyan, magenta |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC1240 Multipack |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Net weight | 0.128 kg |
| Gross weight | 0.211 kg |
| Paper/Pasteboard | 53.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.002709 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.083 kg |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 319 dalių |
| Producer | Brother |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.