Brother High-yield Ink Cartridge | LC3239XLY | Ink | Yellow
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Yellow
- Tipas: Ink
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: LC3239XLY
- Gamintojo prekės serija: High-yield Ink Cartridge
Brother High-yield Ink Cartridge | LC3239XLY | Ink | Yellow
| Gamintojo kodas | LC3239XLY |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 0.082 kg |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 86 mm |
| Gross height (mm) | 17 mm |
| Volume (m3) | 0.0002924 m³ |
| Net weight | 0.08 kg |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Ink |
| Lapų kiekis | 5000 puslapiai |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC3239XLY |
| Gamintojo prekės serija | High-yield Ink Cartridge |
| Paper/Pasteboard | 2 g |
| Producer | Brother |
| Palette Qty | 5910 dalių |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.