Brother DCP-T730DW | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi | Black
Technical details
- Producer: Brother
Brother DCP-T730DW | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi | Black
| Gamintojo kodas | DCPT730DWYJ1 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 496.00 mm |
| Gross weight | 9.30 kg |
| Gross width (mm) | 463.00 mm |
| Net weight | 7.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1120.00 g |
| Plastic (No PET) | 280.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Brother |
| Palette Qty | 24 dalių |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DCP-T730DW |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Nuskaitymas | Colour |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Spausdinimas | Colour |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.