Brother BTD100CLVAL | Multipack Ink Bottles | Magenta, Cyan, Yellow
Technical details
- Producer: Brother
Brother BTD100CLVAL | Multipack Ink Bottles | Magenta, Cyan, Yellow
| Gamintojo kodas | BTD100CLVAL |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 49.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Gross width (mm) | 128.00 mm |
| Net weight | 0.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 104.00 g |
| Plastic (No PET) | 26.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Brother |
| Palette Qty | 1312 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Magenta, Cyan, Yellow |
| Tipas | Multipack Ink Bottles |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BTD100CLVAL |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.