Brother
Technical details
- Producer: Brother
Brother
| Gamintojo kodas | DCPL2660DWRE1 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 580 mm |
| Gross height (mm) | 434 mm |
| Gross weight | 13.9 kg |
| Gross width (mm) | 517 mm |
| Net weight | 11.4 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Plastic (No PET) | 500 g |
| Tare weight (kg) | 2.5 kg |
| Volume (m3) | 0.13013924 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 16 dalių |
| Producer | Brother |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.