Brother
Technical details
- Producer: Brother
Brother
| Gamintojo kodas | PARC001 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Gross depth (mm) | 147.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 0.44 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Brother |
| Palette Qty | 1943 dalių |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.