Brother
Technical details
- Producer: Brother
Brother
| Gamintojo kodas | DR1050 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Tipas | Mono Laser Drum |
| Kitos savybės | Approx 10,000 Pages |
| Suderinamumas | DCP-1510/ HL-1110/ MFC-1810 |
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.14 kg |
| Gross weight | 0.416 kg |
| Paper/Pasteboard | 249.00 g |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00628371 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.276 kg |
| Gross depth (mm) | 333 mm |
| Gross width (mm) | 111 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 275 dalių |
| Producer | Brother |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.