Brother
Technical details
- Producer: Brother
Brother
| Gamintojo kodas | dk44605 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Brother |
| Kitos savybės | Continuous Removable Yellow Paper Tape (62mm) |
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.42 kg |
| Gross weight | 0.47 kg |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Palette Qty | 1455 dalių |
| Producer | Brother |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.