BIAMP Conferencing Audio Bar with ALS Port | Parlé ABC 2500a | Black
Technical details
- Producer: BIAMP
1943,87 €
Išankstinis užsakymas
BIAMP Conferencing Audio Bar with ALS Port | Parlé ABC 2500a | Black
| Gamintojo kodas | 911.1968.900 |
|---|---|
| Prekės ženklas | BIAMP |
| Gross depth (mm) | 84.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 4.90 kg |
| Gross width (mm) | 960.00 mm |
| Net weight | 4.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | BIAMP |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Parlé ABC 2500a |
| Gamintojo prekės serija | Conferencing Audio Bar with ALS Port |
| Frequency response | 57-20k Hz |
| Sąsaja | USB 3.0: 1x Type C |
| Gaminio spalva | Black |
| Dimension (HxWxD) | 100 x 940 x 64 mm |
| Microphone | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.