Beats | Speaker | Pill | Waterproof | Bluetooth | Champagne Gold | Portable | Wireless connection
Technical details
- Producer: Beats
150,30 €
Turime
Beats | Speaker | Pill | Waterproof | Bluetooth | Champagne Gold | Portable | Wireless connection
| Gamintojo kodas | MW463ZM/A |
|---|---|
| Prekės ženklas | Beats |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Beats |
| Gross weight | 0.97 kg |
| Gross depth (mm) | 255 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 96 mm |
| Volume (m3) | 0.0026928 m³ |
| Net weight | 0.8 kg |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 70 g |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 500 dalių |
| Spalva | Champagne Gold |
| Kitos savybės | Up to 24 Hours of Battery Life; Powerful, Room‑Filling Sound; IP67 Dust and Water Resistance; Compatible with iOS and Android |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Pill |
| Gamintojo prekės serija | Speaker |
| Nešiojamas | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Atsparus vandeniui | Yes |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.