AXAGON USB-C 10Gbps UFO 9in1 Hub | HMC-UFO
Technical details
- Producer: AXAGON
AXAGON USB-C 10Gbps UFO 9in1 Hub | HMC-UFO
| Gamintojo kodas | HMC-UFO |
|---|---|
| Prekės ženklas | AXAGON |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Net weight | 0.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 149.60 g |
| Plastic (No PET) | 37.40 g |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | AXAGON |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HMC-UFO |
| Gamintojo prekės serija | USB-C 10Gbps UFO 9in1 Hub |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.