AXAGON Multi port USB-C 10Gbps hub | HMC-6G2L
Technical details
- Producer: AXAGON
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: HMC-6G2L
- Gamintojo prekės serija: Multi port USB-C 10Gbps hub
AXAGON Multi port USB-C 10Gbps hub | HMC-6G2L
| Gamintojo kodas | HMC-6G2L |
|---|---|
| Prekės ženklas | AXAGON |
| Gross depth (mm) | 173.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 94.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 25.60 g |
| Plastic (No PET) | 6.40 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | AXAGON |
| Palette Qty | 5313 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HMC-6G2L |
| Gamintojo prekės serija | Multi port USB-C 10Gbps hub |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.