AXAGON | Active converter | DisplayPort to HDMI
Technical details
- Producer: AXAGON
AXAGON | Active converter | DisplayPort to HDMI
| Gamintojo kodas | RVD-HI |
|---|---|
| Prekės ženklas | AXAGON |
| Gross depth (mm) | 122.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | AXAGON |
| Palette Qty | 10117 dalių |
| Tipas | DisplayPort to HDMI |
| Gamintojo prekės serija | Active converter |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.