AXAGON | Active adapter | DisplayPort to HDMI | 0.15 m
Technical details
- Producer: AXAGON
AXAGON | Active adapter | DisplayPort to HDMI | 0.15 m
| Gamintojo kodas | RVD-HI14N |
|---|---|
| Prekės ženklas | AXAGON |
| Gross depth (mm) | 178.00 mm |
| Gross height (mm) | 26.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 27.20 g |
| Plastic (No PET) | 6.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | AXAGON |
| Palette Qty | 4149 dalių |
| Kabelio ilgis | 0.15 m |
| Tipas | DisplayPort to HDMI |
| Gamintojo prekės serija | Active adapter |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.