Aten | True 4K HDMI EDID Emulator Adapter | VC081A | Adapter
Technical details
- Producer: Aten
37,58 €
Išankstinis užsakymas
Aten | True 4K HDMI EDID Emulator Adapter | VC081A | Adapter
| Gamintojo kodas | VC081A-AT |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 44 mm |
| Gross height (mm) | 11.8 mm |
| Gross weight | 0.154 kg |
| Gross width (mm) | 24 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 59.20 g |
| Plastic (No PET) | 14.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.0000124608 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Aten |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VC081A |
| Gamintojo prekės serija | True 4K HDMI EDID Emulator Adapter |
| Tipas | Adapter |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.