Aten PG96230G 16A 30-Outlet 3PH Metered & Switched PDU | Aten
Technical details
- Producer: Aten
1619,89 €
Išankstinis užsakymas
Aten PG96230G 16A 30-Outlet 3PH Metered & Switched PDU | Aten
| Gamintojo kodas | PG96230G-AT |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 780 g |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 8.14 kg |
| Gross depth (mm) | 1790 mm |
| Gross width (mm) | 56 mm |
| Gross height (mm) | 68 mm |
| Volume (m3) | 0.00681632 m³ |
| Net weight | 7.36 kg |
| Tare weight (kg) | 0.78 kg |
| Producer | Aten |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.