Aten 0U 16A 24Port Basic PDU with Surge Protection | PE0224SG
Aten 0U 16A 24Port Basic PDU with Surge Protection | PE0224SG
123,11 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | PE0224SG-AT-G |
|---|---|
| Prekės ženklas | Aten |
| Gross depth (mm) | 966.8 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross weight | 2.801 kg |
| Gross width (mm) | 44.4 mm |
| Net weight | 1.4 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1120.80 g |
| Plastic (No PET) | 280.20 g |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| Volume (m3) | 0.0025755552 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Aten |
| Dažnių diapazonas | 50-60 Hz |
| Jungties tipas | Input Connection: IEC-320 C20 |
| Dėžės turinys | 1x Basic PDU; 1x Power cord; 1 x L-shaped mounting kit; 1x User Instructions |
| Išvesties jungtys | Outlet Type: (22) IEC 320 C13, (2) IEC 320 C19 |
| Kitos savybės | Input Power: 3840VA(Max); Nominal Input Voltage: 100-240 VAC; Maximum Input Current: 16A (Max) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PE0224SG |
| Gamintojo prekės serija | 0U 16A 24Port Basic PDU with Surge Protection |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 – 40°C °C |
| Medžiaga | Aluminum |
| Warranty | 24 mėn. |














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.