Anker Power Bank, B2B – Europe (excluded UK plug), 30 W | A1384G11 | 20000 mAh | Black
Technical details
- Producer: Anker
40,63 €
Turime
Anker Power Bank, B2B – Europe (excluded UK plug), 30 W | A1384G11 | 20000 mAh | Black
| Gamintojo kodas | A1384G11 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Anker |
| Gross depth (mm) | 71.60 mm |
| Gross height (mm) | 462.00 mm |
| Gross weight | 0.614 kg |
| Gross width (mm) | 28.10 mm |
| Net weight | 0.544 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Anker |
| Palette Qty | 1629 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Akumuliatoriaus talpa | 20000 mAh |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | A1384G11 |
| Gamintojo prekės serija | Power Bank, B2B – Europe (excluded UK plug), 30 W |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.