Anker Power Bank, 200 W | Prime | 20000 mAh | Black
Technical details
- Producer: Anker
141,06 €
Išankstinis užsakymas
Anker Power Bank, 200 W | Prime | 20000 mAh | Black
| Gamintojo kodas | A1336011 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Anker |
| Gross depth (mm) | 49.65 mm |
| Gross height (mm) | 540.00 mm |
| Gross weight | 0.81 kg |
| Gross width (mm) | 126.90 mm |
| Net weight | 0.68 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Anker |
| Palette Qty | 508 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Akumuliatoriaus talpa | 20000 mAh |
| Suderinamumas | iPhone SE/12/13/14 Series and Later, Samsung S23 Series/S22 Series/Note20/20 Ultra, iPad Pro/Air/mini Series, MacBook Air/Pro Series, Steam Deck/DJI Mini 2, Nintendo Switch/Lite/OLED, AirPods And More |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Prime |
| Gamintojo prekės serija | Power Bank, 200 W |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.